Wykonując badanie USG każdy lekarz może wybrać głowicę najbardziej odpowiadającą swojej codziennej praktyce. Jak wygląda praca z tym aparatem?

Mobilny ultrasonograf Philips Lumify posiada bogaty szereg zastosowań, dzięki czemu może być wykorzystywany przez specjalistów z wielu dziedzin medycyny.

Badanie ultrasonograficzne jest jednym z najczęściej wykonywanych badań w ramach diagnostyki obrazowej. Czas oczekiwanie na to badanie w ramach NFZ to od kilku do kilkudziesięciu dni. Z tego powodu pacjenci bardzo często decydują się na przeprowadzenie tego badania prywatnie. Lekarze różnych dyscyplin medycznych coraz chętniej wyposażają swoje gabinety w mobilne aparaty ultrasonograficzne, które pozwalają na szybkie wykonanie obrazowania i zdiagnozowanie pacjenta. Nowy ultrasonograf od Philipsa świetnie sprawdza się w tej roli. Philips Lumify to urządzenie, które pozwala wykonać większość najpopularniejszych rodzajów obrazowań. Każda z trzech głowic jest dopasowana do badania innych obszarów. Głowica sektorowa S4-1, inaczej zwana głowicą kardiologiczną, umożliwia wykonywanie badań echokardiograficznych i położniczych. Przy jej pomocy można także obrazować zmiany w płucach, jamie brzusznej i dokonywać szybkiej oceny zgodnej z protokołem FAST. Głowica liniowa L12-4 jest przeznaczona do przeprowadzania USG narządów położonych powierzchniowo m.in. piersi, układu mięśniowo-naczyniowego oraz obrazowania naczyniowego i USG płuc. Ostatnia z głowic – Convex C5-2 została zaprojektowana z myślą o badaniach jamy brzusznej. Oprócz tego, świetnie sprawdza się także w obrazowaniu układu moczowego i badaniach położniczych i ginekologicznych. Więcej informacji na temat specyfikacji technicznej produktu oraz możliwości przenośnego aparatu USG znajdziesz na stronie: https://www.philips.pl/healthcare/sites/lumify

Urządzenie wspomagane przez nowe technologie

Philips Lumify to aparat, który w pełni wykorzystuje możliwości nowych technologii.

W pakiecie z urządzeniem, dostępna jest specjalna aplikacja o tej samej nazwie, która zapewnia pełne wsparcie podczas pracy. Dzięki zaawansowanym algorytmom, Philips Lumify automatycznie optymalizuje parametry tak, aby uzyskać jak najbardziej dokładny obraz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here