Dla wszystkich osób, które się odchudzają najważniejszy jest efekt końcowy w postaci zgubionych kilogramów. Najważniejsze pytanie, jakie przed nami stoi brzmi: „w jaki sposób najszybciej stracić na wadze?”. Jedną z metod są wczasy odchudzające Fox Boot Camp.

Odchudzanie – dieta

Dieta kopenhaska, dieta 1000 kcal, dieta ujemnych kalorii, dieta norweska – rodzajów diet jest niezliczona ilość. Zasady każdej z nich bez trudu znajdziemy w internecie. Znajdziemy tam też opinie ludzi, którzy je testowali. Niektóre z nich są bardziej skuteczne, inne mniej, jednak wszystkie służą jednemu celowi – zrzuceniu zbędnych kilogramów. Czy warto się do nich stosować? Zdania są podzielone. Dieta 1000 kalorii może i pozwoli na szybkie schudnięcie, jednak raczej nie jest zbyt zdrowa dla naszego organizmu. Jak więc znaleźć złoty środek? W bardzo prosty sposób – iść do dietetyka. W przypadku odchudzania się nie ma co oszczędzać, ponieważ chodzi tu o nasze zdrowie. Źle dobrana dieta może nam bardziej zaszkodzić niż pomóc, a idąc do dietetyka redukujemy to zagrożenie do minimum. Indywidualny plan żywieniowy pozwoli nam nie tylko pozbyć się nadmiaru tłuszczu, ale również sprawi, że nie będziemy musieli rezygnować z ulubionych potraw.

Trening = wczasy odchudzające

Jednak sama dieta to dopiero połowa drogi do sukcesu. Druga jej część to trening. A nie ma lepszego miejsca na trening niż wczasy odchudzające w Fox Boot Camp. Czym one są? – To obóz sportowy, na którym wszystkie ćwiczenia wykonywane są na świeżym powietrzu – tłumaczy Robert, trener osobisty oraz właściciel Fox Boot Camp. – Sporo ćwiczeń odbywa się w grupach lub parach, co sprawia, że obozowicze nie tylko skutecznie i szybko chudną, ale również nabierają dodatkowych umiejętności – zachwala. Ćwiczenia na obozie są różne, od najpowszechniejszych, jak jazda na rowerze czy bieganie po areobox, swiss bal czy spływy kajakowe. Zobacz, jak wygląda przykładowy dzień (https://www.foxbootcamp.pl/przyklad-dzien). Jest on wypełniony rozmaitymi aktywnościami od rana do wieczora.

Ile mniej na wadze?

Jednak najważniejsze pytanie brzmi, „ile schudnę?”. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. – Najbardziej wytrwali zrzucili od 10 o nawet 14 kilogramów w 4 tygodnie. Jedna pani w tydzień schudła aż o 8 kilogramów – wylicza Robert. – Wszystko zależy od podejścia i zaangażowania uczestnika obozu oraz jego organizmu – zaznacza. Sprawdź pod tym linkiem, jakimi jeszcze atrakcjami kusi Fox Boot Camp. Wczasy odchudzające na Mazurach doceniło wiele osób, dołącz do nich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here