jak opóźnić wytrysk

Wytrysk przedwczesny może przysporzyć wiele powikłań:
•spada poczucie własnej wartości – niestety, jednak wytrysk przedwczesny sprawia, iż spada samoocena u panów, czują się zazwyczaj gorsi od innych panów
•odczucie braku władzy nad sferami swojego życia – choroba może doprowadzić do tego, iż klient nią dotknięty zaczyna czuć brak kontroli nad wszystkimi aspektami własnego życia,
•trudności w związku – że być etiologią trudności w związku i skutkuje tym, iż oboje partnerów nie może mieć satysfakcji fizycznej czy używają ją niewystarczająco,
•kłopoty z płodnością – wytrysk przedwczesny może być źródło kłopotów z płodnością.

Opóźnianie wytrysku

Mężczyźni, którzy nie borykają się z wrodzonym przedwczesnym wytryskiem oraz nie chcą, żeby ich dotknęła ta choroba, muszą zatroszczyć się o profilaktykę. Ważną funkcję odgrywa tutaj przede wszystkim regularna aktywność fizyczna z jedną partnerką. Dobroczynne może ujawnić się również unikanie za dużego tempa w łóżku. Co więcej, akt płciowy winien się opierać na obopólnym oddziaływaniu i skupieniu na innych partiach ciała partnera. Jak się okazuje, także unikanie przez dłuższy czas czasu abstynencji fizycznej że być niezwykle efektywne przy opóźnianiu wytrysku.

skuteczne sposoby na opóźnienie wytrysku

Sposoby leczenia wytrysku przedwczesnego:

•Farmakoterapia doustna – dotyczy kuracji składającej się na lekach na przedwczesny wytrysk z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI) i inhibitory 5-fosfodiesterazy (środki na potencję czyli potocznie mówiąc środki „z grupy wiagry”). Pierwszy rodzaj środków wykazuje funkcjonowanie opóźniające wytrysk, ponieważ wywiera wpływ na przekaźnictwo serotoninergiczne. Ta forma kuracji w szczególności polecana jest mężczyznom, którzy borykają się z wytryskiem przedwczesnym wrodzonym. Drugi typ inhibitorów poleca się mężczyznom, u których wytrysk przedwczesny jest nabyty oraz wystąpił wraz z nieprawidłowościami erekcji.
•Środki, które znieczulają miejscowo – w tej metodzie stosuje się przede wszystkim leków w formie kosmetyków i sprayów.
Ćwiczenia na przedwczesny wytrysk – są to ćwiczenia odwołujące się do techniki “start-stop” czy techniki “uciskowej”, jaka jest dopracowanym treningiem masturbacyjnym. Trening opóźniania wytrysku składa się przede wszystkim na zajmowaniu się na odczuciach zmysłowych oraz wymaga, żeby do jego zrobienia zaangażowali się oboje partnerów.
•Edukacja oraz poradnictwo – niezwykle istotne jest, żeby powiększać oraz poprawiać wiedzę obojga partnerów o seksualności, częstotliwości współżycia i pozycjach seksualnych.
•Psychoterapia indywidualna czy pary – na psychoterapii poddaje się analizie aspekty o charakterze psychogennym, do których zdają się zwłaszcza zaburzenia lękowe, schorzenia nastroju i utrwalone postawy lękowe. Po dogłębnej analizie kłopotu potem dokłada się wszelkich starań, żeby stopniowe eliminować te elementy.
Mężczyźni winni być świadomość, iż jest możliwe całkowite wyleczenie wytrysku przedwczesnego. Niezwykle wielkie nadzieje na to mają zwłaszcza mężczyźni, którzy borykają się z wytryskiem przedwczesnym nabytym. Z dobrymi rezultatami można również leczyć za wczesną ejakulację, jaka jest dolegliwością wrodzoną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here