kombajn kosmetyczny

Prowadząc gabinet kosmetyczny, zapewne chcesz zaproponować swoim klientkom wiele zabiegów. Bogata oferta zabiegów świadczy o profesjonalizmie salonu, a jednocześnie zachęca klientki do korzystania z nowych usług. Z drugiej strony sporym ograniczeniem może być dla Ciebie powierzchnia salonu oraz środki, jakie należałoby zainwestować w poszerzenie oferty. Bardzo interesującym rozwiązaniem może być zakup kombajnu kosmetycznego. Sprawdź, jakie możliwości daje taki kombajn i czy opłaca się go kupić.

Co to jest kombajn kosmetyczny?

Kombajn kosmetyczny to urządzenie wielofunkcyjne, dzięki któremu można wykonywać określoną gamę zabiegów kosmetycznych. Kombajn kosmetyczny pozwala zredukować koszty i miejsce, jakie trzeba wygospodarować na sprzęt do wykonywania poszczególnych zabiegów. Jeśli chcesz poszerzać zakres usług swojego salonu, a zwyczajnie nie masz na to miejsca, to rozwiązaniem problemów może okazać się właśnie kombajn kosmetyczny. Minimalna ilość sprzętu powiększa optycznie salon i zapewnia swobodę poruszania się po nim. To duża wygoda zarówno dla pracowników, jak i klientów.

Kombajn kosmetyczny jest urządzeniem, które może mieć od 2 do nawet 20 różnych funkcji. Kupując takie wielofunkcyjne urządzenie, możesz poszerzyć ofertę salonu o:

– peeling kawitacyjny,

– mikrodermabrazję diamentową,

– dermomasaż,

– mezoterapię bezigłową,

– liposukcję z użyciem ultradźwięków,

– zabiegi z użyciem fal elektromagnetycznych.

Możesz także pokusić się o zakup kombajnu, który jest wyposażony w lampę Wooda, lupę oraz wapozon do nawilżania skóry twarzy.

Jak wybrać odpowiedni kombajn kosmetyczny?

Przymierzając się do zakupu kombajnu kosmetycznego, w pierwszej kolejności należy zastanowić się nad listą zabiegów, jakie będą wykonywane w salonie. Wybierając kombajn postaw przede wszystkim na wysoką jakość urządzenia. Pamiętaj, że od tego zależy efekt finalny zabiegu a tym samym zadowolenie klientek. Dobrym pomysłem będzie dokładny research urządzeń, jakie są oferowane na rynku. Bardzo cenną wskazówką mogą być opinie innych użytkowników tego typu sprzętu. Inwestując w droższe urządzenie, podnosisz prestiż salonu i jednocześnie zwiększasz bezpieczeństwo odwiedzających Cię klientek.

Czy zakup kombajnu kosmetycznego jest opłacalny?

Musisz zdać sobie sprawę, że każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Największym atutem kombajnu kosmetycznego jest jego wielozadaniowość. Chociaż cena kombajnu jest wysoka, to jednak koszt jest o wiele niższy, aniżeli w przypadku zakupu osobnych urządzeń do każdego zabiegu. Kombajn kosmetyczny to także sposób na oszczędność miejsca w salonie. Wśród długiej listy atutów warto wymienić serwis wszystkich modułów, który jest wykonywany w jednym punkcie.

Warto dodać, że w przypadku wysokiej klasy kombajnu awaria jednego moduły nie wyłącza z użytkowania całego urządzenia. Co ciekawe w wielu modelach możliwa jest wymiana konkretnego modułu bez konieczności wyłączania z użytku całego kombajnu.

Jeśli nadal wahasz się w kwestii zakupu kombajnu kosmetycznego, to zajrzyj na stronę mar-kos.pl. Firma Mar-Kos jest cenionym dostawcą elementów wyposażenia salonów kosmetycznych. Specjaliści zatrudnieni w firmie Mar-Kos z pewnością pomogą Ci w wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojego salonu kosmetycznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here