Liposukcja laserowa zwana również lipolizą laserową jest zabiegiem polegającym na redukcji tkanki tłuszczowej. Uznawana jest za metodą mało inwazyjną. Niewątpliwą zaletą tego zabiegu jest jej sposób oddziaływania na skórę. Pod wpływem tego zabiegu ulega ona odmłodzeniu.

Pozbądź się uporczywej tkanki tłuszczowej przy pomocy liposukcji


Liposukcja laserowa jest zabiegiem polegającym na redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy wiązki laserowej. Laser skierowany jest na komórki tłuszczowe rozbijające je i poprzez to zmniejszając ich ilość. Za pomocą tego zabiegu tracimy nie tylko zbędne kilogramy. Nasza sylwetka staje się bardziej wymodelowana, skóra ujędrniona. Na liposukcję laserową powinny decydować się głównie te osoby, które pomimo hektolitrów potów wylanych na siłowni wciąż nie mogą pozbyć się zbędnych kilogramów. Liposukcja pomoże nam pozbyć się najbardziej uporczywego tłuszczu z brzucha bądź pośladków. Wiązki lasera stymulują ponadto naszą skórę do produkcji kolagenu i elastyny. Substancje odpowiedzialne za jędrność. Liposukcja jest też polecanym zabiegiem dla kobiet borykających się z cellulitem.

Gdzie wykonać zabieg liposukcji?


Wiele niezdecydowanych kobiet z całą pewnością decyzję o wykonaniu zabiegu uzależnia od jego ceny. Średnia cena liposukcji laserowej utrzymuje się na poziomie kilku tysięcy złotych od 2 tys. do 10 tys. Wszystko zależy od miejsca, z którego usuwany jest tłuszcz. Odpowiednią klinikę liposukcji można znaleźć za pośrednictwem internetu. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową klinika liposukcji lub liposukcja Katowice by znaleźć najbardziej interesujące nas wyniki. W pierwszej kolejności należy więc zapoznać się z treścią strony internetowej. Kierowanie się wyłącznie ceną przy wyborze kliniki liposukcji nie jest dobrym pomysłem. Lepiej wyboru dokonać na podstawie opinii jaką cieszy się dana klinika liposukcji. Warto zasięgnąć języka wśród znajomych. Może oni wiedzą, która liposukcja Katowice jest godna polecenia. Najczęściej zbędną tkankę tłuszczową przy pomocy liposukcji laserowej usuwa się z takich miejsc jak twarz, w szczególności podbródek, bioder, pośladków, ud a nawet klatki piersiowej.

Przebieg zabiegu lipolizy laserowej


Za pomocą specjalnego nacięcia lekarz wprowadza światłowód. Jego szerokość wynosi mniej więcej 0,3 mm. Gdy światłowód znajdzie się dostatecznie blisko redukowanej tkanki tłuszczowej dochodzi do uwolnienia światła lasera. Rozbija on komórkę tłuszczową, w rezultacie czego uwalniane są trójglicerydy. Rozbite związki są zwykle usuwane przez wątrobę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here