3 pary okularów w jednym

Osoby noszące okulary doskonale wiedzą, jak uciążliwe może być poruszanie się po mieście w słoneczny dzień, albo jazda samochodem. Wtedy, kiedy nie posiadają oni fotochromów, a jedynie zwykłe okulary korekcyjne, zachodzi potrzeba zmiany ich na inne, lepiej dopasowane do warunków. W praktyce nierzadko powinni oni wyposażyć się aż w dwie czy trzy pary. Jak połączyć wszystkie w jedno?

Okulary korekcyjne w modnej oprawie

Na rynku dostępnych jest wiele modeli oprawek do okularów korekcyjnych, które podążają za współczesnymi trendami. Dzięki nim przedmiot niezbędny do skorygowania wady wzroku staje się jednocześnie niebanalną ozdobą twarzy, pozwalającą wyróżnić się z tłumu. Co więcej, dobrze dobrane okulary mogą poprawić wygląd twarzy, podkreślając jej największe atuty.

Oczywiście, mężczyźni i kobiety preferują zazwyczaj oprawy różnego kształtu. Dlatego, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, Okularium proponuje cały szereg oprawek o typowo męskiej lub damskiej linii, lub też takich, które za sprawą swojej prostoty i ponadczasowości mogą spodobać się obu płciom i służyć jako oprawa typu unisex.

Wśród typowo męskich modeli znajdują się proste, geometryczne kształty oraz okulary „z belką”, czyli podwójnym mostkiem. Interesującym i niebanalnym kształtem odznaczają się okulary typu pilot, które przypadną do gustu mężczyznom odważnym i pewnym swojego stylu.

Z kolei charakterystyczne kocie oko to model idealny dla pań, które cenią sobie kobiecy wygląd. Dodają one uroku i jednocześnie wyraziście podkreślają twarz, a przede wszystkim oczy. To kształt klasyczny i ponadczasowy, który nigdy nie wychodzi z mody.

Z kolei oprawy unisex najczęściej charakteryzują się uniwersalnością geometrycznego kształtu. Wśród nich na uwagę zasługują na przykład okulary Sargantana z kolekcji Oxys Sphere o kwadratowym, choć lekko zaokrąglonym kształcie. Odznaczają się przy tym bogatą kolorystyką, która pozwoli na dopasowanie ich zarówno do oczekiwań dorosłych, jak i młodzieży.

3 w 1

Ogromną zaletą kolekcji Oxys Sphere jest możliwość łatwego przekształcenia okularów korekcyjnych w przeciwsłoneczne o dwóch różnych charakterystykach. Do każdych oprawek dodawane są przez Okularium dwie specjalne nakładki – polaryzacyjna i lustrzana. Dzięki nim nie ma potrzeby kupowania i noszenia przy sobie kilku par okularów, wystarczy tylko nałożyć odpowiednią nakładkę i można cieszyć się nowym wyglądem.

Nakładka polaryzacyjną dedykowana jest kierowcom i osobom aktywnym, dla których najważniejszy jest komfort. Zapewnia ochronę przed słońcem i refleksami światła, dzięki czemu wyostrza obraz i pozwala na bezpieczne prowadzenie auta nawet przy dużym nasłonecznieniu.

Nakładka lustrzana to z kolei rozwiązanie dla osób ceniących sobie modny wygląd. Również chroni przed słońcem i pomaga wyostrzyć obraz. Dzięki modnemu efektowi lustra pozwala na stworzenie wyjątkowego stylu.

Bez wątpienia dzięki tym rozwiązaniom oprawki Oxys Sphere będą świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, które cenią sobie różnorodność wyglądu i wygodę w jednym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here