Czy na przeszczep włosów zdecydować się może każdy?

0
1015

Pomimo swojej dość dużej inwazyjności oraz suboptymalnej efektywności, zainteresowanie zabiegiem chirurgicznego przeszczepu włosów w naszym kraju wzrasta zarówno wśród przedstawicielek płci pięknej jak i wśród panów. Czujemy się w obowiązku poinformować, że pomimo faktu iż gdy zabieg się powiedzie może on poskutkować znaczna poprawą ogólnego wyglądu naszej fryzury, to na terapię tę niestety nie może zdecydować się każdy klient, nawet w sytuacji gdy dysponuje on odpowiednimi zapasami gotówki.

Okazuje się bowiem, że przeszczep włosów nie może zostać przeprowadzony w sytuacji, gdy potencjalny pacjent zmaga się z zaawansowanym łysieniem, które na przestrzeni czasu spowodowało pozbawienie włosów znacznej części głowy. Lekarze nie podejmą się także wykonania zabiegu u osób, które cierpią na poważne choroby nowotworowe, cukrzycę,  czy zaburzenia pracy układu krążenia, bowiem wykonywane nacięcia i aplikacja nowych cebulek włosowych w miejsce tych zniszczonych lub obumarłych doprowadzić może do poważnych powikłań i pogorszenia się ogólnego stanu zdrowia.

Transplantacji nie zaleca się także osobom, u których zdiagnozowano łysienie plackowate oraz poważne choroby skóry głowy. Ostatnią grupą ryzyka są kobiety, które z uwagi na przyjmowane leki czy też uwarunkowania genetyczne zauważają u siebie poważne zaburzenia hormonalne, niejednokrotnie utrudniające im nawet prawidłowe funkcjonowanie.

Wszystkie te osoby skorzystać mogą jednakże ze znacznie bezpieczniejszej oraz mniej inwazyjnej terapii w klinice włosa SecondHair https://secondhair.pl/przeszczep-wlosow/  zorientowanej na aplikację na fryzurę płynu lub proszku renomowanej firmy, dzięki któremu możliwe będzie wizualne zwiększenie objętości fryzury bez konieczności poddawania się zabiegom. Sama procedura jest w pełni bezpieczna, a dodatkowo nie powoduje jakichkolwiek powodujących dyskomfort podrażnień czy reakcji uczuleniowych. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami naszego salonu w przypadku, gdyby chcieli się Państwo dowiedzieć więcej o tej nad wyraz innowacyjnej metodzie walki z łysieniem oraz niekontrolowanym przerzedzaniem się włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here