Aparaty słuchowe Phonak Audéo

Aparaty słuchowe Phonak z rodziny Audéo to jedne z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń wspomagających słyszenie. Każdą z serii wyróżnia szereg innowacyjnych funkcji, które w ogromnym stopniu poprawiają komfort osób niedosłyszących. Co warto wiedzieć na temat najnowszych platform?

Aparaty słuchowe Phonak – nowoczesność zbudowana na tradycji

Phonak to znana na całym świecie marka aparatów słuchowych, działająca od lat 40. ubiegłego wieku. Niegdyś wiodący producent pierwszych elektrycznych rozwiązań audiologicznych, dziś, jako flagowa marka Grupy Sonova, słynie z zaawansowanych technologii w obszarze cyfrowych aparatów słuchowych.

To właśnie Phonak przed trzema laty wprowadził na rynek aparat Audéo BR – pierwszy wyposażony w akumulator litowo-jonowy, zapewniający możliwość całodziennego użytkowania bez konieczności ładowania. Rok później zaprezentował w pełni funkcjonalny aparat posiadający funkcję łączności Bluetooth – Audéo Marvel. Najnowszy produkt, Audéo Paradise, bazujący na technologii Marvel, wyróżnia zastosowanie akcelerometru wykrywającego ruch.

Jak widać, Phonak dynamicznie zmienia rzeczywistość osób niedosłyszących, zaskakując coraz nowszymi funkcjami, które mają realnie poprawiać komfort użytkowania aparatów słuchowych. Warto bliżej przyjrzeć się wspomnianym platformom.

Aparaty Phonak Audéo B

Aparat słuchowy Phonak Audéo B zawitał na rynku w 2016 roku promowany jako pierwszy działający do 24 godzin od pełnego ładowania. Obecnie serię tworzy pięć zgrabnych modeli typu RiC z niewidoczną słuchawką zewnętrzną.

Aparaty Phonak Audéo B działają w oparciu o automatyczny system operacyjny, co oznacza, że nie ma konieczności ręcznej ingerencji w ustawienia. Zastosowane funkcje zapewniają o 60 proc. lepsze rozumienie mowy w hałasie niż u osób bez aparatu oraz sprawne wychwytywanie pojedynczych głosów w hałaśliwym otoczeniu. Ogromną zaletą jest także maksymalnie skrócony czas ładowania akumulatora, wynoszący jedynie 3 godziny (aby naładować baterię w 80-procentach wystarczy 1,5 godziny).

Aparaty słuchowe Phonak Audéo Marvel

Aparaty z serii Marvel posiadają szereg funkcji, które dla współczesnego, wymagającego konsumenta, zaczynają być po prostu standardem, jednak spośród szerokiego wachlarza konkurencyjnych urządzeń wyróżnia je kilka nowinek technicznych.

Podobnie jak w przypadku modeli Audéo B aparaty Marvel służą przez cały dzień bez ryzyka wyczerpania baterii. Wyposażone są ponadto w system inteligentnie rozpoznający i dostosowujący się do otoczenia akustycznego. Novum stanowi jednak przede wszystkim łączność bezprzewodowa, umożliwiająca przesyłanie strumieniowe z dowolnego sprzętu audio, obsługującego Bluetooth. Dotyczy to nie tylko urządzeń, takich jak iPad, iPhone czy smartfonów opartych na Androidzie, ale także telewizorów. Dzięki funkcji Bluetooth możliwe jest również prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym. Producent podkreśla także ponadprzeciętną jakość strumieniowanego dźwięku.

Aparaty słuchowe Aparaty słuchowe Phonak Audéo Paradise

Audéo Paradise to godny następca Marvela, który znacznie poszerza jego możliwości. Aparaty z tej serii przy wykorzystaniu łączności Bluetooth są w stanie sparwować się z 8 innymi urządzeniami i pozostawać w dwóch aktywnych połączeniach. Użytkownik może zatem dowolnie się między nimi przełączać.

Aparaty słuchowe Phonak Audéo Paradise są sterowane dotknięciem – wystarczy dwukrotnie stuknąć w aparat by odebrać lub zakończyć połączenie, uzyskać dostęp do Asystenta Google lub rozpocząć / wstrzymać strumieniowanie. Co więcej, dzięki nowemu akcelerometrowi aparat wykrywa ruch i dostosowuje ustawienia swoich mikrofonów do bieżących potrzeb akustycznych, redukując szum. Do ulepszeń, w porównaniu do innych aparatów z rodziny Audéo, należy także jeszcze lepsze rozumienie cichej mowy.

Aparaty słuchowe Phonak bez wątpienia zasługują na uwagę wszystkich osób niedosłyszących, które cenią sobie wygodę, niezależność i jakość odbieranych wrażeń akustycznych. W produkty z rodziny Audéo warto zaopatrzyć się w BRANDvital – renomowanym sklepie ze sprzętem audiologicznym, który oferuje bezpłatne badanie słuchu, darmową opiekę posprzedażową oraz konkurencyjne ceny urządzeń. Poznaj aparaty słuchowe Phonak Audeo dostępne w ofercie Brandvital.eu na https://esklep.brandvital.eu/produkty/marka=phonak/aparaty-sluchowe,2,372

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here