Przeszczep włosów odmieni Twoje życie

Pogodzenie się z faktem o rzadkich i cienkich włosach jest ciężkie dla każdego, szczególnie jeśli wcześniej mógł cieszyć się bujną czupryną. Jeszcze gorsza jest sytuacja, gdy włosy nie tylko są przerzedzone, ale na głowie pojawiają się łyse placki. Taka sytuacja może przyprawić o nie lada stres, w szczególności kobietę. Każdy pragnie pięknej fryzury, jednak niektórych mankamentów nie ukryje nawet najlepszy fryzjer. Oczywiście w dzisiejszych czasach nie jest to żaden problem. Wszczepianie włosów Warszawa to prosty zabieg, który może oszczędzić wielu nerwów i stresu.

Przeszczep włosów – czy to zabieg, którego należy się bać?

Powyższy zabieg nie należy do kategorii bardzo inwazyjnych. Oznacza to, że zabieg charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem wykonania, a jeśli odbywa się on w profesjonalnym zakładzie – kompletnie nic nie grozi pacjentowi. Przeszczepianie włosów warszawa sprawia, że już po kilku dniach można powrócić do pracy i codziennych obowiązków. Oczywiście jest wiele alternatywnych metod zagęszczania włosów, jednak ich przeszczep daje 100% powodzenia zabiegu i zadowolenia klienta.

Jak wygląda zabieg przeszczepu włosów?

Przeszczepy włosów Warszawa to nie tylko przeszczepy włosów na skórze głowy w celu uzyskania nowej, pięknej fryzury. Można z powodzeniem zająć się również brwiami, skroniami czy wąsami. Przed zabiegiem pacjent spotyka się z lekarzem i dokładnie ustala linię, która wyznaczy bieg nowych włosów. Jest to bardzo ważny element – w końcu wszystko musi wyglądać w efekcie końcowym bardzo naturalnie. Sam zabieg trwa od godziny do trzech, w zależności od wielkości pola przeszczepu oraz techniki. Stosowane jest znieczulenie miejscowe, więc nie ma powodów by pacjent zostawał w szpitalu po zakończonym zabiegu.

Zupełnie jak nowo narodzony…

Przeszczepianie włosów Warszawa naprawdę może zmienić życie niejednego człowieka. Niby brak włosów w miejscach, w których chciałoby się by one jednak były, nie sprawia fizycznego bólu, jednak dyskomfort psychiczny jest czasami tak wielki, że człowiek, zamiast cieszyć się życiem, ciągle stresuje się swoim problemem z łysieniem i niezadowalającym wyglądem. Tak naprawdę niewiele potrzeba, by problem ten posłać do przeszłości. Przeszczepy włosów Warszawa to rozwiązanie wielu stresów, a może nawet początek nowej, pewnej siebie osoby. Po takim zabiegu człowiek nabiera pewności siebie i wygląda o wiele lepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here