Koloryzacja włosów bez amoniaku? Wypróbuj Casting Créme Gloss od L'Oréal Paris

Czy częsta koloryzacja niszczy włosy? Nie, pod warunkiem, że stosujesz preparaty kosmetyczne wolne od amoniaku i szkodliwych substancji chemicznych! Wybierz naturalne rozwiązania i ciesz się pięknymi i zdrowymi włosami z Casting Créme Gloss od L’Oréal Paris.

Farby bez amoniaku L’Oreal Casting – o tym musisz wiedzieć!

Amoniak to substancja, która umożliwia przenikanie pigmentu do wnętrza włosa. Niestety sama w sobie jest szkodliwa dla włosów – niszczy je i sprawia, że stają się słabe, łamliwe i przesuszone. Im częściej farbujesz włosy, tym bardziej odczuwasz skutki jego działania. Z każdą koloryzacją włosy tracą swój naturalny blask i stają się szorstkie w dotyku. Amoniak niszczy osłonkę stanowiącą zewnętrzną warstwę ochronną włosa, a następnie eliminuje część naturalnego barwnika (melaniny), aby wprowadzić sztuczny barwnik z preparatu do wnętrza włosa. Na skutek rozerwania osłonki włos staje się osłabiony, co prowadzi do jego rozdwajania i niszczenia kolejnych warstw. Amoniak działa także na skórę głowy, wypłukując sebum i prowadząc do jej przesuszenia.  
Skoro amoniak wyrządza tak wiele szkód, po co stosować preparaty, które mają go w składzie? Rynek drogeryjny otwiera się na naturalne rozwiązania i farby do włosów wolne od drażniących substancji chemicznych. Jeżeli chcesz utrzymać swoje włosy w dobrej kondycji i nie narażać ich na przesuszanie, sięgnij po produkty bez amoniaku, takie jak L’Oreal Casting.

L’Oreal Casting – wybór dla ciebie

Casting Créme Gloss od L’Oreal to farby do włosów bez amoniaku, których formuła przypomina kremową odżywkę do włosów. Produkt ma bardzo przyjemną konsystencję i świetnie rozprowadza się na włosach. W przeciwieństwie do tradycyjnych preparatów koloryzujących L’Oreal Casting ma owocowy, delikatny zapach, dzięki czemu farbowanie włosów staje się czystą przyjemnością.  
W skład zestawu wchodzą: krem koloryzujący, mleczko utleniające, odżywka Kuracja Lustrzany Blask i profesjonalne rękawiczki. Pomimo że L’Oreal Casting nie zawiera amoniaku, perfekcyjnie kryje odrosty oraz siwe włosy – wszystko za sprawą unikalnej konsystencji, dzięki której farba równomiernie rozkłada się na włosach, otulając każde pasmo.

Pielęgnacja po koloryzacji według L’Oreal

Nieodłącznym elementem zabiegu koloryzującego jest nałożenie odżywki Kuracja Lustrzany Blask od L’Oreal Casting. Aby farbowane włosy zalśniły pełnym blaskiem, potrzebują dogłębnego odżywienia i wzmocnienia. Dzięki zastosowaniu mleczka pszczelego refleksy są intensywnie podkreślone, a kolor nabiera głębi i niepowtarzalnego blasku. Po wysuszeniu włosów poczujesz różnicę i przekonasz się, że koloryzacja trwała nie musi skutkować zniszczeniem i przesuszeniem włosów – wybierz mądrze i ciesz się nieskazitelną fryzurą.

Samodzielna koloryzacja – o tym pamiętaj!

Włosy farbowane wymagają regularnej pielęgnacji i głębokiego odżywienia. Jeżeli chcesz, aby pozostały w dobrej kondycji, pamiętaj o podstawowych zasadach pielęgnacji:

  • nigdy nie susz włosów suszarką z gorącym nawiewem. Temperatura wydmuchiwanego powietrza nie powinna być większa niż kilkanaście stopni Celsjusza. Jeśli nie zaistnieje potrzeba suszenia włosów, poczekaj, aż same wyschną,
  • przynajmniej raz na dwa tygodnie stosuj maski regenerujące albo olej kokosowy,
  • pamiętaj, że regularne podcinanie końcówek to podstawa. Dzięki temu włosy będą silne i mocne,
  • stosuj produkty przeznaczone do włosów farbowanych. Nadużywanie preparatów kosmetycznych skutkuje obciążeniem i zmatowieniem włosa.

Dzięki naszym radom twoje włosy będą piękne i lśniące każdego dnia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here