trądzik

Cera z niedoskonałościami może być źródłem wielu kompleksów, zwłaszcza jeśli już dawno wyrosło się z okresu dojrzewania. Trądzik jest również problemem wielu dorosłych kobiet. W walce z uciążliwymi dolegliwościami mogą pomóc nowoczesne technologie, które stosuje się w gabinetach kosmetycznych. Sprawdź, jakie usługi mogą pomóc uporać się z trądzikiem.

Peeling kawitacyjny

Zabiegi tego typu są dość przystępne cenowo i nadają się właściwie do każdego rodzaju cery. Kosmetyczka do peelingu kawitacyjnego  wykorzystuje specjalne urządzenie z ultradźwiękami i odpowiednie preparaty, które mają naprawdę niesamowity wpływ na stan skóry twarzy. Co więcej, taka usługa w salonie jest nieinwazyjna, czyli zupełnie bezpieczna dla skóry. Ponadto zabiegi na trądzik z peelingiem kawitacyjnym są bezbolesne i bezdotykowe.

Oprócz pozbycia się niedoskonałości można liczyć również na inne pozytywne efekty. Skóra zostanie dogłębnie oczyszczona i przygotowana do innych zabiegów. Wprowadzanie preparatów również odbywa się przy pomocy ultradźwięków i ma na celu odżywienie cery i nadanie jej zdrowego wyglądu. Po peelingu wykonuje się specjalny mikromasaż, który zapewni efekt liftingujący i odmłodzi skórę.

Laserowe leczenie trądziku

Choć perspektywa wykorzystania lasera do leczenia niedoskonałości może w pierwszej chwili budzić lęk, to laser jest stałym elementem wyposażenia profesjonalnych salonów kosmetycznych. Zabiegi z jego wykorzystaniem są w pełni bezpieczne i mogą przynieść naprawdę zaskakujące rezultaty. W ten sposób można pozbyć się np. trądziku różowatego lub młodzieńczego. Kosmetyczka na pewno poinformuje również o przeciwwskazaniach.

W gabinecie kosmetycznym Esti Life laser stosuje się nie tylko do leczenia zmian trądzikowych na twarzy, ale także na plecach i dekolcie. Często już po pierwszej wizycie można zauważyć poprawę stanu skóry i złagodzenie trądziku. Ponadto laser może zmniejszyć produkcję łoju poprzez regulację gruczołów łojowych. Takie zabiegi mogą być świetnym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku osób, u których nie jest wskazana terapia farmakologiczna.

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg oczyszczający skórę poprzez ścieranie martwego naskórka przy pomocy diamentów umieszczonych na specjalnym urządzeniu trwa około trzydziestu minut. W zaledwie pół godziny można w zupełnie bezbolesny sposób wyraźnie poprawić wygląd skóry na twarzy, dekolcie lub plecach. Mikrodermabrazja oczyści pory, zniweluje widoczność drobnych zmarszczek oraz oczywiście złagodzi problem trądziku.

Sporą zaletą takiego zabiegu dla wielu osób może być również zmniejszenie widoczności blizn potrądzikowych. Ponadto przy pomocy mikrodermabrazji diamentowej można rozjaśnić przebarwienia. Po wizycie w gabinecie Esti Life skóra może być nieco zaczerwieniona przez jeden dzień, jednak jest to normalny objaw. Odradza się wykonywanie zabiegu w przypadku przeciwwskazań w postaci m.in. trądziku różowatego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here