Medycyna estetyczna dla mężczyzn

W obecnych czasach, to że mężczyźni korzystają z zabiegów kosmetycznych czy medycyny estetycznej, nikogo nie powinno dziwić. Panowie coraz bardziej dbają o siebie, prowadzą zdrowy tryb życia, przestrzegają zasad zdrowej diety, chodzą regularnie na siłownię oraz stosują kosmetyki pielęgnacyjne. Zabiegi medycyny estetycznej, również nie są im obce, które zabiegi są przez nich uwielbiane?

Najczęściej wybierane zabiegi medycyny estetycznej przez mężczyzn

Panowie, również dostrzegają na swoich twarzach zmarszczki, blizny potrądzikowe, cienie pod oczami i inne zmiany skórne. Zaczyna im to przeszkadzać, żeby się tego pozbyć udają się do lekarza medycyny estetycznej, który po obejrzeniu zmian i przeprowadzeniu wywiadu jest w stanie zaproponować indywidualnie dobrany plan leczenia.

Botoks – sposób na zmarszczki

Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej, jest często wybierany przez mężczyzn. Jego zadaniem jest skorygowanie zmarszczek na twarzy. Najczęściej Panowie decydują się na usunięcie lwiej zmarszczki, kurzych łapek i zmarszczki palacza.

Zabieg botoksem, polega na wstrzyknięciu w wyznaczone miejsca jadu kiełbasianego. Co skutkuję rozluźnieniem mięśni, a w następstwie wygładzeniem skóry i uzyskanie młodszej twarzy. Oprócz usuwania zmarszczek, botoks świetnie się sprawdza w przypadku leczenia nadmiernej potliwości.

Przeczytaj też: http://www.mooseart.pl/zabiegi-laserowe-ktore-sa-najczesciej-wybierane-przez-polki/

Kwas hialuronowy

Zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego również jest popularny. Panowie decydują się na niego, z tego samej przyczyny jak w przypadku botoksu. Zależy im na wypełnieniu zmarszczek w okolicach oczu, czoła, i ust. Kwas hialuronowy świetnie koryguję zmarszczki i sprawia, że twarz staje się młodsza.

Mezoterapia igłowa – na utratę włosów

Mężczyźni bardzo często mają problem z nadmiernie wypadającymi włosami. Żeby zaradzić temu, decydują się na zabieg mezoterapii igłowej. Podczas, którego wstrzykuje się w skórę głowy, małe ilości substancji leczniczej. W wyniku tego krążenie krwi się poprawia, a wzrost włosów zostaje pobudzony.

Laserowe usuwanie trądziku

Trądzik, dotyczy nie tylko nastolatków, ale i osób dorosłych. Mężczyźni też mają z nim problem, dlatego żeby się go pozbyć wybierają zabiegi z wykorzystaniem lasera. Zabieg polega na nałożeniu na skórę chłodzącego żelu, a następnie wykonywana jest seria strzałów światłem lasera. Dzięki temu stany zapalne znikają, a dodatkowo usuwane są bakterię, które znajdują się w głębszych warstwach skóry i mogą przyczyniać się do powstawania tego typu zmian.

Źródło: https://www.dolcevitamagazyn.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here