Odżywka do paznokci może micro cell? Sprawdzamy!

Nie ulega wątpliwości iż odpowiednio wypielęgnowane dłonie są bardzo dobrą wizytówką każdego człowieka. Właśnie dlatego warto zainwestować w kosmetyki służące dłoniom, a w szczególności paznokciom i ich okolicom. Jednym z nich jest odżywka.

Odżywka do paznokci – stosowanie

Odżywka do paznokci to produkt, który powinien być regularnie stosowany. Tylko przy zachowaniu tej zasady istnieje szansa na poprawę stanu paznokcia. Wszystko przez to, że każdy składnik potrzebuje nieco czasu, zazwyczaj jest to co najmniej miesiąc, by efekty jego działania zaczęły być zauważalne gołym okiem. Bardzo ważne jest również to, by wybrać odpowiednią odżywkę. W tym przypadku słowo odpowiednią, oznacza produkt o zbilansowanym składzie, który będzie w stanie pomóc w rozwiązaniu problemów występujących z paznokciami. Warto zaznaczyć, ze wiele dostępnych odżywek może być stosowanych także jako baza pod lakier do paznokci. Wówczas zapobiegają one uszkodzeniom, a także przebarwieniom.

Składniki odżywki do paznokci

Tak jak wspomniane zostało na początku. Na działanie odżywki do paznokci największy wpływ ma  jej skład. Właśnie dlatego należy dokładnie analizować etykiety w poszukiwaniu składników, które będą w stanie poradzić sobie z posiadanym problemem. W momencie gdy paznokcie są kruche i łamliwe to warto stosować produkt z witaminami C, E, F, a także B7. Z kolei utwardzająco zadziała diamentowy pył jak i proteiny jedwabiu. Z krótkimi paznokciami, które mają problem nabrać długości bez uszkodzeń powinna poradzić sobie krzemionka, żelazo, a także ceramidy. Odbudowująco natomiast zadziałają wapń i keratyną. Warto zaznaczyć, że takie składniki mają realny wpływ na pojawiające się rezultaty. Właśnie dlatego należy dobrze zastanowić się nad posiadanym problemem przed zakupem odżywki. W momencie, gdy decyzja jest trudna do podjęcia lub problemów jest kilka można zdecydować się na odżywkę wielofunkcyjną.

Odżywka do paznokci micro cell

Odżywka do paznokci micro cell kupiona np. https://beautyk.pl/kosmetyki-do-pielegnacji-paznokci-micro-cell jest godnym rozważenia produktem. Na samym początku należy zaznaczyć, że nie posiada ona w swoim składzie formaldehydu, który jest silną substancją odkażającą. To bardzo ważne, ponieważ wiele kobiet musi go unikać ze względu na właściwości alergiczne. Zawiera za to substancje nawilżające i chroniące przed szkodliwym promieniowaniem UV. Dodatkowo ich zadaniem jest wewnętrzne ujędrnienie i wzmocnienie paznokcia. Systematyczne stosowanie produktu ma również zapobiegać łamliwości i łuszczeniu płytki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here