Manicure tytanowy

Jeśli prowadzisz salon kosmetyczny, to z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z rosnącej na rynku konkurencji. Nie da się bowiem ukryć, że z roku na rok pojawia się coraz więcej miejsc, w których kobiety mogą zadbać o swoją urodę. Co więc zrobić by nie stracić klientów i stale zyskiwać nowych?

Manicure tytanowy – poznaj jego najważniejsze cechy

Bardzo dobrym pomysłem na zatrzymanie i przyciągnięcie nowych klientów jest zwiększanie swoich kompetencji, co przekłada się na wprowadzanie nowych usług do oferty. Jeśli w swoim salonie nakładasz różne rodzaje manicure to skieruj swoja uwagę na kolejną formę stylizacji. Mowa tu o podbijającym rynek manicure tytanowym, który jest już dobrze znany na zagranicznych rynkach kosmetycznych. Wprowadź go do swojego salonu i wyróżnij się na tle innych. Zastanawiasz się zapewne dlaczego warto. Otóż ten rodzaj manicure posiada wiele zalet. Jedną z nich, którą szczególnie cenią sobie kobiety jest trwałość. Profesjonalnie nałożony manicure tytanowy utrzymuje się nawet do kilku tygodni. Co niezwykle istotne w tym czasie można uzupełniać pojawiające się odrosty, które nieestetycznie wyglądają i szpecą dłoń. Przez cały czas, kiedy manicure jest na paznokciu ten otrzymuje zastrzyk witamin i minerałów dzięki któremu można mówić o regeneracji i odżywieniu płytki paznokcia. To bardzo cenna informacja, ponieważ płytka paznokcia zazwyczaj pod lakierem staje się krucha i łamliwa. Warto jeszcze wspomnieć, że do utwardzania tytanu nie trzeba wykorzystywać lampy UV czy Led. Dzięki temu nie cierpli skóra dłoni.

Manicure tytanowy – profesjonalne szkolenie

By wprowadzić nową usługę do swojej oferty i przede wszystkim dobrze ją wykonywać niezbędne jest odpowiednie przeszkolenie. Takie można wykupić np. u https://revelpolska.pl/. W tym przypadku można liczyć na ogromną dawkę wiedzy przekazywaną przez specjalistów w swoim fachu. Jest to niezwykle istotne, ponieważ ma nieoceniony wpływ tak na przyswajanie wiedzy, jak i następnie świadczenie usług. Warto również wiedzieć, że wraz z pakietem materiałów można otrzymać zestawy szkoleniowe. Same kursy odbywają się online lub stacjonarnie. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here